2021-2023 Dönemi Yönetim Kurulu


Başkan
Sertaç Ersayın

Başkan Yardımcısı
Ersan Ener

Başkan Yardımcısı
Sezgin Akan

Genel Sekreter
Özlem Tuna

Sayman
Aydın Öztoprak
ETMK 2018-2020 Dönemi Yönetim Kurulu
Sertaç Ersayın (Başkan)
Mustafa Hasdoğan (Başkan Yardımcısı)
Murat Arıkut (Başkan Yardımcısı)
Filiz Özsuca (Sayman)
Mehtap Öztürk Şengül (Genel Sekreter)
ETMK 2016-2018 Dönemi Yönetim Kurulu
Sertaç Ersayın (Başkan)
Mine Hoşgün Soylu (Genel Sekreter)
Mustafa Hasdoğan (Yazman)
Filiz Özsuca (Başkan Yardımcısı)
Toğrul Tağızade (Başkan Yardımcısı)
ETMK 2014-2016 Dönemi Yönetim Kurulu
Sertaç Ersayın (Başkan)
Füsun Curaoğlu (Başkan Yardımcısı, 06.02.2015 – 18-12-2016)
Mustafa Hasdoğan (Sayman)
Mehtap Öztürk Şengül (Yazman, 29.09.2015 – 18.12.2016)
Ali Bakova (Üye, 17.01.2015 – 18.12.2016)
Bahadır Güzel (Yazman, 14.12.2014 – 28.09.2015)
Özlem Er (Başkan Yardımcısı, 14.12.2014 – 11.01.2015)
Çağrı Şahin (Başkan Yardımcısı, 14.12.2014 – 30.01.2015)
ETMK 2012-2014 Dönemi Yönetim Kurulu
Ayberk Yağız (Başkan)
Gamze Güven (Başkan Yardımcısı)
Barış Muluk (Başkan Yardımcısı)
A Bülent Zorlu (Yazman)
Barış Yazıcı (Sayman, 09.04.2012 – 27.12.2013)
Cemil Yavuz (Sayman, 27.12.2013 – 14.12.2014)
ETMK 2010-2012 Dönemi Yönetim Kurulu
Berna Dalaman (Başkan)
Can Özcan
Gamze Güven
Bülent Zorlu
Orhan Daybelge
ETMK 2008-2010 Dönemi Yönetim Kurulu
Gülay Hasdoğan (Başkan)
Berna Dalaman (Başkan Yardımcısı)
Ece Selamoğlu Yalım (Başkan Yardımcısı)
Mine Hoşgün Soylu (Yazman)
Seda N. Tezsezen (Sayman)
ETMK 2006-2008 Dönemi Yönetim Kurulu
Gülay Hasdoğan (Başkan)
Mahsube Gezer (Başkan Yardımcısı, 2.4.2006 – 11.11.2006)
Sezgin Akan (Başkan Yardımcısı, 2.4.2006 – 11.11.2006)
Berna Dalaman (Başkan Yardımcısı, 11.11.2006 – 30.3.2008)
Çağlar Şahin (Başkan Yardımcısı, 11.11.2006 – 30.3.2008)
Mine Hoşgün Soylu (Yazman)
Barış Yazıcı (Sayman)
ETMK 2004-2006 Dönemi Yönetim Kurulu
Naz Evyapan (Başkan)
Ayşegül Çoktalaş (Başkan Yardımcısı, 11.04.2004 – 28.11.2004)
Haluk Seyrek (Üye, 10.04.2005 – 08.06.2005 / Başkan Yardımcısı, 08.06.2005 – 2.4.2006 )
Seda Tezsezen (Sayman, 11.04.2004 – 10.04.2005)
Mustafa Hasdoğan (Üye, 11.04.2004 – 08.06.2005 / Sayman, 08.06.2005 – 2.4.2006)
A. Burak Veyisoğlu (Yazman, 11.04.2004 – 13.12.2005)
Servet Işık (Yazman, 13.12.2005 – 2.4.2006)
Fatma Korkut (Üye, 10.04.2005 – 2.4.2006)
ETMK 2002-2004 Dönemi Yönetim Kurulu
Servet Işık (Başkan)
Hande Sayın (Başkan Yardımcısı, 28.4-2002 – 8.6.2002)
Ayşegül Vural (Başkan Yardımcısı, 8.6-2002 – 11.4.2004)
Sultan Kaygın (Başkan Yardımcısı)
Mustafa Hasdoğan (Sayman)
Güniz Erbay (Yazman)
Barış Muluk (Üye)
Kunter Şekercioğlu (Üye)
ETMK 2000-2002 Dönemi Yönetim Kurulu
Özlem Er (Başkan)
Namık Özer (Başkan Yardımcısı)
Bedii Engin Koş (Başkan Yardımcısı)
Çağrı Şahin (Sayman)
Filiz Özsuca (Yazman, 17.6.2000 – 28.10.2000)
Seçil Kentel (Üye, 17.6.2000 – 2.12.2000 / Yazman, 2.12.2000 – 28.4.2002)
Bediz Ünal Alturan (Üye, 17.6.2000 – 28.10.2000)
Servet Işık (Üye, 2.12.2000 – 28.4.2002)
Çağlar Şahin (Üye, 2.12.2000 – 28.4.2002)
ETMK 1998-2000 Dönemi Yönetim Kurulu
Bedii Engin Koş (Başkan)
Fatma Esen (Başkan Yardımcısı)
Gamze Türkoğlu Akay (Başkan Yardımcısı)
Çağrı Şahin (Sayman)
Sevilay Ataseven (Yazman, 9.5.1998 – 12.9.1998)
Özlem Er (Yazman, 12.9.1998 – 17.6.2000)
Aren Kurtgözü (Üye)
Bahar Şener (Üye, 9.5.1998 – 18.9.1999)
Çağlar Şahin (Üye, 18.9.1999 – 17.6.2000)
ETMK 1996-1998 Dönemi Yönetim Kurulu
Gülay Hasdoğan (Başkan)
Gamze Türkoğlu Akay (Başkan Yardımcısı)
Adnan Serbest (Başkan Yardımcısı)
Sertaç Ersayın (Yazman, 11.5.1996 – 4.7.1997)
Alpay Er (Yazman, 4.7.1997 – 9.5.1998)
Şebnem Timur (Sayman)
İnci Mutlu (Üye)
Eden Ünlüata (Üye)
ETMK 1994-1996 Dönemi Yönetim Kurulu
Fatma Korkut (Başkan)
Mustafa Hasdoğan (Başkan Yardımcısı)
Gamze Türkoğlu Akay (Yazman)
Gül Aslı Dinçer (Sayman 24.4.1994 – 18.5.1994 / Üye 18.5.1994 – 3.8.1994)
Namık Kemal Özer (Üye 24.4.1994 – 18.5.1994 / Sayman 18.5.1994 – 11.5.1996))
Oğuz Sağdıç (Üye)
Berna Sezen (Üye)
Filiz Pektaş (Üye 3.8.1994 – 11.5.1996)
ETMK 1992-1994 Dönemi Yönetim Kurulu
Oğuz Sağdıç (Başkan)
Melih Şahin (Başkan Yardımcısı)
A. Ayten Doğramacılar (Yazman)
Mustafa Hasdoğan (Sayman)
Gamze Türkoğlu (Üye)
Ersan Ener (Üye)
Eryetiş Öğerli (Üye 22.3.1992 – 23.1.1993)
Ayşegül Vural (Üye 23.1.1993 – 24.4.1994)
ETMK 1990-1992 Dönemi Yönetim Kurulu
Miraç Banu Sezgin (Başkan)
Özlem Erzurumluoğlu (Başkan Yardımcısı 18.2.1990 – 26.7.1991)
Neslihan Tümer (Başkan Yardımcısı 26.7.1991 – 22.3.1992)
Müge Demirörs (Yazman)
Ersan Ener (Sayman)
Sedef Aksoy (Üye)
Servet Işık (Üye)
Bora Temizsoy (Üye 18.2.1990 – 15.7.1990)
Gamze Türkoğlu (Üye 15.7.1990- 22.3.1992)
Başkan: Mert Sezer
Başkan Yardımcısı: Özlem Er
Başkan Yardımcısı: Berrak Karaca Şalgamcıoğlu
Sayman: Aslıhan Yılmaz
Yazman: Emre Gözleveli
ETMK 2018-2020 Dönemi Yönetim Kurulu
Semiha Kan (Başkan, 29-01-2018 – 16-02-2020)
Nursema Öztürk (Başkan Yardımcısı, 29-01-2018 – 16-02-2020)
Aykut Erol (Başkan Yardımcısı, 29-01-2018 – 16-02-2020)
Aslıhan Yılmaz (Sayman, 29-01-2018 – 16-02-2020)
Ilgım Eroğlu (Yazman, 29-01-2018 – 16-02-2020)
ETMK 2016-2018 Dönemi Yönetim Kurulu
Semiha Kan (Başkan, 15-10-2016 – 28-01-2018)
Emrah Cengiz (Başkan Yardımcısı, 15-10-2016 – 28-01-2018)
Can Güvenir (Başkan Yardımcısı, 15-10-2016 – 28-01-2018)
İbrahim Güvendikler (Sayman, 15-10-2016 – 28-01-2018)
Duygu Kaçar (Yazman, 15-10-2016 – 28-01-2018)
ETMK 2014-2016 Dönemi Yönetim Kurulu
Pınar Azizoğlu (Başkan, 10-09-2015 – 15-10-2016; Başkan Yardımcısı, 13-10-2014- 09-09-2015)
Aysun Altındağ (Başkan Yardımcısı, 13.10.2014 – 15.10.2016)
Avşar Gürpınar (Başkan Yardımcısı, 09.09.2015 – 15-10-2016; Sayman, 13-10-2014- 09-09-2015)
Can Güvenir (Sayman, 09-09-2015- 15-10-2016)
Dani Benreytan (Yazman, 13-10-2014- 15-10-2016)
Özlem Er (Başkan, 13-10-2014- 09-09-2015)
ETMK 2012-2014 Dönemi Yönetim Kurulu
Özlem Er (Başkan Yardımcısı, 19-02-2012 – 19-05-2012; Başkan, 20-05-2012 – 12-10-2014)
Pınar Azizoğlu (Başkan Yardımcısı, 19.02.2012 – 12.10.2014)
Aysun Altındağ (Başkan Yardımcısı, 01.08.2012 – 12-10-2014)
Ahmet Bülent Zorlu (Sayman, 19-02-2012- 12-10-2014)
Emre Akçal (Yazman, 20-05-2012- 12-10-2014)
Umut Kart (Başkan, 19-02-2012 – 19-05-2012)
Ayhan Enşici (Başkan Yardımcısı, 19-02-2012– 31-07-2012)
ETMK 2010-2012 Dönemi Yönetim Kurulu
Özlem Yan Devrim (Başkan, 07-02-2010 – 30-06-2011)
Ahmet Bülent Zorlu (Başkan Yardımcısı, 07-02-2010 – 30-06-2011; Başkan, 01-07-2011 – 09-02-2012)
Özlem Tuna (Başkan Yardımcısı, 07.02.2010 – 28.06.2010)
Gamze Güven (Başkan Yardımcısı, 29.06.2010 – 09-02-2012)
Özlem Er (Başkan Yardımcısı, 01.07.2011 – 09-02-2012)
Emre Akçal (Genel Sekreter)
Barış Çetin Altındağ (Sayman)
ETMK 2008-2010 Dönemi Yönetim Kurulu
Sertaç Ersayın (Başkan)
Ece Günay Daylan (Başkan Yardımcısı)
Aslı K. İngin (Başkan Yardımcısı, 16.02.2008 – 19.02.2009)
Hülya. Ç. Pabuççuoğlu (Başkan Yardımcısı, 19.02.2009 – 06-02-2010)
Orhan Irmak (Genel Sekreter)
M. Zafer Uluçay (Sayman)
ETMK 2006-2008 Dönemi Yönetim Kurulu
Eray Sertaç ERSAYIN (Başkan, 12.2.2006 – 16.2.2008)
Aslı Kıyak İngin (Başkan Yardımcısı, 12.2.2006 – 16.2.2008)
Utku Baskır (Başkan Yardımcısı, 12.2.2006 – 16.2.2008)
Bahadır Güzel (Yazman, 12.2.2006 – 16.2.2008)
Adlıhan Tartan (Sayman, 12.2.2006 – 16.2.2008)
ETMK 2004-2006 Dönemi Yönetim Kurulu
Alpay Er (Başkan, 15.2.2004 – 12.2.2006)
Özlem Yalım (Başkan Yardımcısı, 15.2.2004 – 12.2.2006)
Oya Senocak-Akman (Başkan Yardımcısı, 15.2.2004 – 12.2.2006)
Demir Obuz (Sayman, 15.2.2004 – 12.2.2006)
Koray Malhan (Yazman, 15.2.2004 – 12.2.2006)
ETMK 2002-2004 Dönemi Yönetim Kurulu
Gamze Türkoğlu Güven (Başkan, 26.1.2002 – 15.2.2004)
Akın Nalça (Başkan Yardımcısı, 26.1.2002 – 15.2.2004)
Turgut Çırpanlı (Başkan Yardımcısı, 26.1.2002 – 15.2.2004)
Kunter Şekercioğlu (Yazman, 26.1.2002 – 15.2.2004)
Can Yalman (Sayman, 26.1.2002 – 15.2.2004)
ETMK 2001-2002 Dönemi Yönetim Kurulu
Hakan Ertem (Başkan, 7.7.2001 – 26.1.2002)
Emre Günal (Başkan Yardımcısı 7.7.2001 – 26.1.2002)
Esin Düzakın (Sayman 7.7.2001 – 26.1.2002)
Gamze Akay ( Yazman 7.7.2001 – 26.1.2002)
Hasan Demir Obuz (Üye 7.7.2001 – 17.10.2001)
Selahattin Karadalan (Üye 17.10.2001 – 26.1.2002)
ETMK 1999-2001 Dönemi Yönetim Kurulu
Sibel Kutlusoy (Başkan, 3.7.1999 – 7.7.2001)
Sertaç Ersayın (Başkan Yardımcısı 7.7.1999 – 5.7.2001)
Alpay Er (Başkan Yardımcısı 3.7.1999 – 7.7.2001)
Ümit Celbiş (Yazman 3.7.1999 – 7.7.2001)
Mehtap Hanson (Sayman 3.7.1999 – 7.7.2001)
ETMK 04/07 1999 Dönemi Yönetim Kurulu
Mehtap Obuz Hanson (Başkan 10.04.1999 – 3.7.1999)
Aykut Erol (Yazman 10.04.1999 – 3.7.1999)
Sertaç Ersayın (Başkan Yardımcısı 10.04.1999 – 3.7.1999)
Özge Zağlı Gülsaran (Sayman 10.04.1999 – 3.7.1999)
Benan Kapucu (Üye 10.04.1999 – 3.7.1999)
ETMK Kurucular Kurulu (1996-1999)
Fatma Esen (Başkan 20.9.1997 – 10.4.1999)
Özge Zağlı (Kurucu Üye 20.9.1997 – Yazman 12.10.1998– 10.4.1999)
Benan Kapucu (Kurucu Üye 20.1.1998 – Sayman 12.10.1998 – 10.4.1999)
Sertaç Ersayın (Başkan 6.1.1996 – 20.9.1997)
Emre Kahraman (Kurucu Üye 6.1.1996 – 20.9.1997)
Armağan Birgil (Kurucu Üye 6.1.1996 – 4.3.1996)
Mustafa Olgun (Kurucu Üye 4.3.1996 – 20.9.1997)
Yıldırım Kaymal (Kurucu Üye 20.9.1997 – 20.1.1998)
Başkan: Ezgi Ezdar Onur
Başkan Yardımcısı: Derya Irkdaş Doğu
Genel Sekreter: Emre Eru
Sayman: Tolga Okan
Yazman: Melike Mühür
ETMK 2018-2020 Dönemi Yönetim Kurulu
Elif Kocabıyık Savasta (Başkan, 14-01-2018 – 08-02-2020)
Beyza Baran (Başkan Yardımcısı, 14-01-2018 – 08-02-2020)
Ezgi Ezdar Onur (Başkan Yardımcısı, 14-01-2018 – 08-02-2020)
Egemen Tamcı (Sayman, 14-01-2018 – 08-02-2020)
Mert Torun (Genel Sekreter, 14-01-2018 – 08-02-2020)
ETMK 2016-2018 Dönemi Yönetim Kurulu
Elif Kocabıyık Savasta (Başkan, 16-10-2016 – 13-01-2018)
Beyza Baran (Başkan Yardımcısı, 16-10-2016 – 13-01-2018)
Ezgi Ezdar (Başkan Yardımcısı, 16-10-2016 – 13-01-2018)
Özlem Perşembe (Sayman, 16-10-2016 – 13-01-2018)
Egemen Tamcı (Genel Sekreter, 16-10-2016 – 13-01-2018)
ETMK 2014-2016 Dönemi Yönetim Kurulu
Elif Kocabıyık Savasta (Başkan, 11-08-2016 – 16-10-2016; Başkan Yardımcısı, 28-01-2015- 10-08-2016)
Özgür Deniz Çetin (Başkan Yardımcısı, 11.08.2016 – 16.10.2016; Üye, 27-01-2015 – 10-08-2016)
Altuğ Toprak (Sayman, 16.11.2014 – 16-10-2016)
Murat Arıkut (Üye, 11-08-2016 – 16-10-2016)
A. Can Özcan (Üye, 11-08-2016 – 16-10-2016)
Şebnem Yanç Demirkan (Başkan, 16-11-2014 – 10-08-2016)
Serpil Sedef Erdem (Üye, 16-11-2014 – 10-08-2016)
ETMK 2013-2014 Dönemi Yönetim Kurulu
Nuray Işık (2013-2014)
ETMK 2012-2013 Dönemi Yönetim Kurulu
Gözde Göl (2012-2013 12 Ay)
ETMK 2010-2012 Dönemi Yönetim Kurulu
Gözde Göl (2010-2012)
Başkan: Melis Dabbaklı
Başkan Yardımcısı: Engin Çekceoğlu
Başkan Yardımcısı: Toğrul Tağızade
Sayman: Levent Muslular
Genel Sekreter: Yusuf Özkan
ETMK 2018-2020 Dönemi Yönetim Kurulu
Filiz Özsuca (Başkan 29.01.2018,09.02.2020)
Ayça Kınık (Başkan Yardımcısı 29.01.2018,09.02.2020)
Engin Çekceoğlu (Başkan Yardımcısı 29.01.2018,09.02.2020)
Yusuf Özkan (Sayman 29.01.2018,09.02.2020)
Melis Dabbaklı (Genel Sekreter 29.01.2018,09.02.2020)
ETMK 2016-2018 Dönemi Yönetim Kurulu
Zeynep Yalman (Başkan 17.10.2016,28.01.2018)
Engin Çekceoğlu (Başkan Yardımcısı 17.10.2016,28.01.2018)
Toğrul Tağızade (Başkan Yardımcısı 17.10.2016,28.01.2018)
Ebrar Gök (Genel Sekreter 17.10.2016,28.01.2018)
Süha Süzen (Sayman 17.10.2016,28.01.2018)
ETMK 2014-2016 Dönemi Yönetim Kurulu
Zeynep Yalman (Başkan 17.6.2016-17.10.2016, Yazman 16.11.2014-16.6.2016)
Engin Çekceoğlu (Genel Sekreter 17.6.2016-17.10.2016)
Toğrul Tağızade (Sayman 17.6.2016-17.10.2016)
Tahsin Çetinoğlu (Üye 17.6.2016-17.10.2016)
Selim Gençoğlu (Üye 17.6.2016-17.10.2016)
İ.Çağrı Şahin (Başkan 16.11.2014-16.6.2016)
E. Çağlar Şahin (Başkan Yardımcısı 16.11.2014-16.6.2016)
Mehmet Yetkin (Başkan Yardımcısı 16.11.2014-16.6.2016)
Barış Yazıcı (Sayman 16.11.2014-16.6.2016)
ETMK 2012-2014 Dönemi Yönetim Kurulu
Çağrı Şahin (2012-2014)
Mehmet Akan
Sezgin Akan
Sedef Aksoy
Esin Düzakın
Miraç Banu Gündoğan
Gamze Türkoğlu Güven
Melih Gün
Ceren Gün
Gülay Hasdoğan
Mustafa Hasdoğan
Namık Kemal Özer
Bora Temizsoy
Genel Merkez Başkanları:
Miraç Banu Gündoğan (1988-1992)
Oğuz Sağdıç (1992-1994)
Fatma Korkut (1994-1996)
Gülay Hasdoğan (1996-1998)
Bedii Engin Koş (1998-2000)
Özlem Er (2000-2002)
Servet Işık (2002-2004)
Naz (Evyapan) Börekçi (2004-2006)
Gülay Hasdoğan (2006-2008)
Gülay Hasdoğan (2008-2010)
Berna Dalaman (2010-2012)
Ayberk Yağız (2012-2014)
Sertaç Ersayın (2014-2016)
Sertaç Ersayın (2016-2018)
Sertaç Ersayın (2018-…)
İstanbul Şube Başkanları:
Fatma Esen (1998-1999)
Mehtap Obuz (1999)
Sibel Kutlusoy (1999-2001)
Hakan Ertem (2001-2002)
Gamze Güven (2002-2004)
Alpay Er (2004-2006)
Sertaç Ersayın (2006-2008)
Sertaç Ersayın (2008-2010)
Özlem Devrim (07.02.2010 – 30.06.2011)
Ahmet Bülent Zorlu (01.07.2011 – 09.02.2012)
Umut Kart (19.02.2012 – 19.05.2012)
Özlem Er (20.05.2012 – 12.10.2014)
Özlem Er (13.10.2014- 09.09.2015)
Pınar Azizoğlu (10.09.2015 – 15.10.2016)
Semiha Kan (2016-2018)
Semiha Kan (2018-…)
İzmir Şube Başkanları:
Gözde Göl (2010-2012)
Gözde Göl (2012-2013)
Nuray Işık (2013-2014)
Şebnem Yanç Demirkan (2014-2016)
Elif Kocabıyık Savaşta (2016-2018)
Elif Kocabıyık Savaşta (2018-…)
Ankara Şube Başkanları:
Çağrı Şahin (2012-2014)
Çağrı Şahin (16.11.2014-16.6.2016)
Zeynep Yalman (17.6.2016-17.10.2016)
Zeynep Yalman (2016, 2018)
Filiz Özsuca (2018, …)