Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Etkinlikleri

Tarih: 28.06.2022

Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Etkinlikleri

Değerli Meslektaşlarımız, Paydaşlarımız ve Sevgili Öğrenciler,

Sizleri 28 Haziran 2022 Salı günü, TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi ev sahipliğinde, Mimarlar Odası Endüstriyel Tasarımcılar Komisyonu ile Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşunun ortaklaşa düzenlediği Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Etkinliklerine davet ediyoruz.

"Daha İyi Bir Geleceğe Tasarımla Liderlik" konulu forum ve endüstriyel tasarım öğrencilerinin lisans mezuniyet projeleri sergisinden oluşan etkinlik, saat 17:00'de öğrencilerin temaya uygun proje sunuşları ile başlıyor.

Etkinlik, Fatma Korkut moderatörlüğünde Emel Baş, Gülay Hasdoğan, Aydın Öztoprak ve Mehtap Öztürk Şengül'ün konuşmacı olarak katıldığı "Örgütlenerek Liderlik" konulu panel ile devam ediyor.

Saat 19:00'da ise 14 üniversitenin endüstriyel tasarım lisans öğrencilerinin mezuniyet projelerinin yer aldığı serginin açılışı ve kokteyl var. Sergi 23 Temmuz’a kadar devam edecek.

Mimarlar Odasının Ankara Konur Sokak No:4’teki binasında gerçekleşecek etkinliğe uzaktan da erişebilirsiniz: Zoom ID: 992 3684 2536, Passcode: 070999