skip to Main Content
0-549-229 82 36 info@etmk.org.tr

MOBİLYA’NIN KALBİ İMOB’DA ATTI

Mobilyanın en büyük vitrini İMOB’da tasarım, üretim ve ticaret dünyası bir araya geldi.

Fuarda, Kasım 2012’de üçüncüsü gerçekleştirilen, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri organizasyonunda, ev ve ofis mobilyası kategorisinde iyi tasarım (11) ve üstün tasarım (2) ödülü alan 13 ürün, Design Turkey Kazananları Sergi Alanında, ziyaretçileri ile buluştu.

Dünyanın en büyük 3. mobilya fuarı olma yolunda kararlı adımlarla ilerleyen İstanbul Mobilya Fuarı, İMOB 2013 ziyaretçi akını ve yüksek hacimli iş anlaşmalarıyla sona erdi. Toplamda 100.000’e yakın mobilya profesyonelini ağırlayan İMOB ziyaretçi sayısında bir önceki fuara kıyasla %10 artış ile başarılı biçimde sonlandı.

T.C. Ekonomi Bakanı Sn. Zafer Çağlayan tarafından açılışı gerçekleştirilen 9. İstanbul Mobilya Fuarında Mobilya Sektörü’nün öncü temsilcileri ve STK Başkanları katıldılar. 29 Ocak -2 Şubat tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşan 9. İstanbul Mobilya Fuarı, Türk mobilyacısının adını dünyaya tekrar duyurdu ve özellikle yabancı ziyaretçilerin yoğunluğu ile beğeni kazandı.

İMOB, 5 gün süresince, ofis mobilyaları özel bölümü ile 11 salonda toplamda 312 katılımcısı ve %10’u uluslararası ziyaretçisi olmak üzere toplamda 100.000’e yakın ziyaretçisiyle hedefine ulaştı.

Back To Top