skip to Main Content
0-549-229 82 36 info@etmk.org.tr

İYİ TASARIM OTOBÜSÜ ATÖLYE ÇALIŞMASI

17-19 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan İyi Tasarım Günleri’ne Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) İzmir Şubesi “İyi Tasarım Otobüsü Atölye Çalışması” ile katılıyor.

Ege Üniversitesi EBİLTEM Teknoloji Transfer Ofisi’nden Beyza Baran, İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’nden Elif Kocabıyık, ma | d Tasarım ve Danışmanlık Şirketi’nden Murat Arıkut ve Yaşar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden Daniele Savasta tarafından yürütülecek atölye çalışması  “Bir belediye otobüsü ‘iyi tasarım’ı şehir sakinlerine nasıl anlatır?” sorunsalı üzerine yoğunlaşıyor. Atölye çalışmasın sonucunda farklı tasarım alanlarından öğrencilerin ve yeni mezunların bir araya gelerek ürettikleri fikirlerin 1 yıl süresince şehir hattında çalışacak bir belediye otobüsüne uygulanması planlanıyor.

Atölye çalışması 17-19 Kasım tarihleri arasında her gün saat 10:00-17:00 arasında, üzerinde çalışılacak belediye otobüsünün de çalışma süresince bulunacağı Meslek Fabrikası’nda gerçekleştirilecek.

Kayıt ve daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız…

 

Adres: Meslek Fabrikası

Halkapınar, Şehitler Cd. 136-25 A, 35170

Konak/İzmir

Back To Top