skip to Main Content
0-549-229 82 36 info@etmk.org.tr

IstanbulLight 2017

IstanbulLight 2017’nin Yeni Mottosu: ‘Life is LIGHT’

Aydınlatma dünyasının geleceğine yön veren yenilikler, teknolojiler, sektörün tüm unsurları ve paydaşları, 29 Mart – 1 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 10. IstanbulLight Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi’nde bir araya geliyor.

Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) ile Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği (AGİD) tarafından desteklenen ve dünyanın en büyük etkinlik organizatörlerinden biri olan UBM tarafından düzenlenen IstanbulLight’a; 200’ün üzerinde yerli ve yabancı marka ile aydınlatma sektörüne dair üreticiler, tasarımcılar, mimar ve akademisyenler ile ürün temsilcileri, distribütörler, bakanlık, belediye ve karayollarından karar vericiler, elektrik mühendisleri gibi geniş yelpazede 10 binin üzerine ziyaretçi katılımı bekleniyor.

Sektörün büyüme potansiyelini desteklemek üzere konseptini yenileyen ve içeriğini zenginleştiren IstanbulLight, 2017 yılı mottosunu ‘Life is Light’ olarak belirledi. Aydınlatmaya dair her şeyi kucaklayan ve bünyesine katan IstanbulLight, düzenleyeceği etkinlik ve yarışmalarla da dikkatleri üzerine çekecek.

Cephe/Mimari Işıklandırma Ödülleri, ‘Life is Light’ Fotoğraf Yarışması,  Light Forum, Mimarlık, Şehir Güzelleştirme, Mağaza, Perakende, Yol, Spor, Mekan aydınlatmaları, Yeşil Bina, ‘Aydınlatmanın İnsan Üzerine Etkileri’, ‘İş Güvenliği’ konulu paneller ile ATMK tarafından düzenlenecek 11.Ulusal Aydınlatma Kongresi, bu etkinlikler arasında yer alıyor. Ayrıca,  sektör profesyonellerini tasarımcılarla buluşturacak ‘Aydınlatma Tasarımcıları Pavilyonu’ ve akademisyen, öğrenci ve firma temsilcilerini aynı mekanda buluşturarak yeni kariyer fırsatları ve eğitim programları için zemin hazırlayacak ‘Kariyer Köşesi’ gibi yenilikler de yine IstanbulLight’ta olacak.

Orta Doğu, Kuzey Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Balkanlar ve Doğu Avrupa ülkelerinden oluşan geniş bir pazara hitap eden IstanbulLihgt, cephe, park, bahçe, yol, tünel, spor, şehir güzelleştirme gibi dış mekan aydınlatmaları ve depo, fabrika, ofis, mağaza, market, otel, restoran gibi iç mekan aydınlatmaları, dekoratif aydınlatma, LED teknolojileri, aydınlatma aksesuarları ve komponentleri, aydınlatma tasarımcılığı ve bina otomasyon sistemlerine dair ürün ve hizmetleri 4 gün süreyle aynı çatı altında bir araya getirecek.

Daha fazla bilgi için www.istanbullight.com‘u tıklayabilirsiniz.

Back To Top