0-549-229 82 36 info@etmk.org.tr
ETMK Banner 1

IFF İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak – 01 Şubat

IFF İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak – 01 Şubat tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.  ETMK İstanbul Şube’nin da destek verdiği ve ETMK standının da yer alacağı fuara hepinizi bekliyoruz. 
 
 
 
Geleceğin ev ve ofis mobilyaları İFF-İstanbul Mobilya fuarında
 
 
Ev Mobilyası konusunda dünyanın sayılı fuarları arasına giren İMOB’u son üç yıl başarı ile gerçekleştiren ve gücüne güç katan EUF, İFF- İstanbul Mobilya Fuarı ile geleceğin ev mobilyası konseptine ofis mobilyaları bölümünü de ekleyerek devam ettiriyor. 
Geleceğin ev ve ofis mobilyası konseptlerinin sergileneceği İFF – İstanbul Mobilya Fuarı, katılımcılarına yeni iş bağlantıları oluşturmaya ve ihracat avantajları sağlayamaya devam edecek. İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11 No’lu salonlarda gerçekleşecek İFF İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak – 01 Şubat tarihlerinde toplam 15.000m2 alanda, 100’e aşkın firmayı ağırlamaya hazırlanıyor. 
Mobilyada ve ofis mobilyasında ürün tasarımı, boyutlar, renkler, detaylar, fonksiyonellik, konfor, kalite, farklılık, mekana uygunluk ve imaj adına yeniyaklaşımları sunacak IFF 2014, katılımcıların verimliliğini de en üst düzeye taşıyacak.  
IFF, Home & Office Concept mobilyasına yönelik çok boyutlu tasarım ve ürünlerin yer alacağı bir fuar olarak mobilya endüstrisinin geleceğe yönelik tüm beklentilerini karşılamayı hedefliyor. 
Hedef Mobilya ve Ofis Mobilyasında ihracatı arttırmak
Ofis Mobilyaları Sanayi ve İşadamları Derneğinin (OMSİAD) Ofis Mobilyaları Bölümüne desteği ile düzenlenecek olan fuarda hedef; geleceğin tasarımlarının ihracat potansiyelini arttırmak.
EUF Proje Direktörü Muharrem Tunca, “Ev ve Ofis Mobilyası” alanlarında Türkiye’de sağlam temellerin atılmaya devam ettiğini dolayısıyla gelecek dönemde yeni ihracat fırsatlarını sunmak için kolları sıvadıklarını belirtti. 
Özgün tasarımlar, kaliteli üretim ve markaya yatırım yapan firmaların yerlerini almaya başladığını belirten Tunca; mobilya sektörünün tekrar buluşacak olmasının hem ofis mobilyaları hem de ev mobilyaları sektörlerine ivme kazandıracağını belirtti. 
Profesyonel mobilya ve dekorasyon çözümlerinin sergileneceği fuarı, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, Rusya, Ukrayna, Dubai, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’nden de profesyonel yatırımcı ve alıcıların ziyaret etmesi hedefleniyor. 
Fuar, Dünya’da hızlı bir artış trendi yakalayan ev ve ofis mobilya sektörüyle rekabet edebilmek ve ev mobilyasında olduğu gibi ofis mobilyası sektörününün de tasarım, üretim ve teknoloji gücünü dünyaya duyurmak adına da en etkili platform olmayı hedefliyor.
 
Detaylı Bilgi İçin:
 
http://www.ite-imob.com/