skip to Main Content
0-549-229 82 36 info@etmk.org.tr

29 Haziran 2018 Dünya Endüstriyel Tasarım Günü

 

Tüm meslektaşlarımızın ve aday meslektaşlarımızın Dünya Endüstriyel Tasarım Gününü kutlarız.

 

29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü (WIDD 2018) için tema olarak seçilen Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinden birisi olan “İyi Sağlık ve İyi Oluş” (Good Health and Well Being) bu yıl düzenlenen kutlama ve etkinliklerimizde öne çıkıyor.

 

29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü 2018, İzmir’de, İzmir Şubemizin de katkılarıyla WDO’nun organizasyonununda tam gün süren “birlikte yaşamak (co-living)” temalı konuşmalar, atölye çalışmaları ve ardından akşam Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi’nde yer alacak davet ile kutlanacak.

 

İstanbul Şubemizin düzenlediği  29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü 2018 kutlamaları ise TAK’da gerçekleştirilen “İyi Sağlık ve İyi Oluş” temalı bir dizi konuşma, film gösterimi ve etkinliklerin ardından yapılacak bir davet ile gerçekleşecek.

 

İlgili organizasyonlarda görev alan üyelerimize, merkez ve şube yönetimlerimize, “Good Health and Well Being” (İyi Sağlık ve İyi Oluş) temalı Dünya Endüstriyel Tasarım Günü 2018 afişlerimizin Grafik Tasarımcısı Umut Altıntaş’a teşekkür ederiz.

 

İstanbul :

“Tasarımın İyi Sağlık ve İyi Oluş Üzerine Etkisi”

Kadıköy Tasarım Atölyesi
Rasimpaşa Mahallesi, Duatepe Sokak No:61
Kadıköy
Saat :18:00 – 23:00
Etkinlik kaydı için

 

İzmir :
“Birlikte Yaşamak (Co-living)”

Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi
Umurbey Mahallesi
Alsancak
Saat: 08:30 – 21:00

Back To Top